ORGANİZASYONDoğum Günü
FİYATLARFİYAT HESAPLA

Teknede Kahvaltı

Teknede kahvaltı yaparak zengin ve kaliteli içeriğe sahip menümüzden tadarken güne son derece zinde şekilde başlayabilirsiniz. Kahvaltı turu da organize ettiğimiz diğer tüm turlar gibi sadece gruplar özeldir, münferit katılım yoktur. Tüm bireysel ve kurumsal organizasyonları teknede kahvaltı yaparken son derece kaliteli bir şekilde organize edebilirsiniz. Üstelik sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da aynı kalitede kahvaltı davetleri verebilirsiniz. Kahvaltı turlarımız 12 ay boyunca aralıksız olarak devam etmektedir. Önceden rezervasyon yaptırmak koşuluyla istediğiniz tarih ve saatler arasında kahvaltı turu düzenlemekte özgürsünüz.

Herhangi bir özel neden olmaksızın yatta kahvaltı yapabileceğiniz gibi evlenme teklifi, doğum günü, evlilik yıldönümü ve iş yemeği gibi özel gün, kutlama ve toplantı organizasyonları için de kahvaltı turuna çıkabilirsiniz. Kahvaltıyı isterseniz 2 kişilik baş başa geçecek romantik bir masada isterseniz de aileniz ve dostlarınızın da katıldığı kalabalık bir organizasyonla gerçekleştirebilirsiniz. Kahvaltı için en az tekne kiralama süresi 2 saat olmalıdır.

Kahvaltı menüsünü şirketimizden talep edebileceğiniz gibi bizden sadece tekne kiralama hizmeti alarak geri kalan her şeyi (yiyecek, içecek, süsleme vb.) kendiniz getirebilirsiniz. Kahvaltıyı kendiniz getirip teknenin mutfak malzemelerini (tabak, bardak, kaşık, çatal, bıçak) kullanmak isterseniz bu durumda bizden garson hizmeti almanızı isteyeceğiz. Bu garsonlar hem kahvaltı esnasında servis işini hem de kahvaltı turu sona erdiğinde hem teknenin hem de mutfak ve ekipmanlarının temizlik işlemlerini halledeceklerdir. Ancak dışarıdan kendiniz kullan-at tarzı plastik ve benzeri malzemeleri getirirseniz garson hizmeti alma mecburiyetiniz olmayacaktır.

Firmamızın usta aşçıları tarafından özenle hazırlanan zengin ve kaliteli içeriğe sahip olan kahvaltı menümüzün detaylarına bakmak için menü, kahvaltı süresince boğazda gezilecek olan yerleri görmek için güzergah, müşterilerin en çok sorduğu sorular ve detaylı cevapları için sss, açık adres, telefon ve mail gibi rezervasyon için gerekli olan bilgileri görmek için de iletişim sayfasına bakabilirsiniz.

Kahvaltının başlangıç ve tur sonu bitiş noktası olarak genelde yatların bağlı olduğu yerleri yani Bebek, Kuruçeşme, Arnavutköy, Beykoz ve Haliç sahillerini kullanıyoruz. Ancak bu noktalara 5-10 dakikalık yakın mesafedeki yerler olan Rumeli Hisarı, İstinye, Kuleli, Beylerbeyi, Üsküdar, Ortaköy, Beşiktaş, Eminönü ve benzeri yerleri de fiyat farkı almadan kullanabiliriz. Yatların bağlı oldukları yerlere daha uzak mesafeden alış ve bırakış yapılması istenirse ekstra ücretler ödenmesi gerekecektir. Ücrete tabi olan marina, iskele ve benzeri yerlerin kullanılması talep eden müşterileri buralarda ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. Firmamız boğaz turu güzergahı üzerindeki ücretsiz alış ve bırakış yerlerini kullanmaktadır.

Yatlarımızın tamamında yüksek kaliteli ses sistemi bulunmaktadır ve herhangi bir ekstra ücret talep edilmeden müşterilerin kullanımına sunulur. Bu sayede kahvaltı süresince dinlemek istediğiniz özel şarkılar varsa bunları cd ya da usb aygıtı ile yanınızda getirebilirsiniz. Hatta cep telefonunuzu da ses sistemine bağlayarak müzik dinletisi yapabilirsiniz. Sizin için hangisi en uygunsa onu kullanmakta özgürsünüz..

Teknede kahvaltı fiyatları hakkında sitemiz üzerinden bilgi almak için sayfanın en üstündeki fiyat hesapla butonuna bastığınızda karşınıza çıkan kutucuklara kişi sayısı, kahvaltı süresi ve menü seçiminizi yaptığınızda ekonomik, lüks ve mega yatlar için ödemeniz gereken ücretleri ekranda göreceksiniz. Sayfaya ilk gittiğinizde gördüğünüz fiyatlar 2 kişi, 2 saat ve alkolsüz yemek menüsü için olan fiyatlardır. Bu kriterleri yatta kahvaltı turunuza göre belirlediğiniz an fiyat teklifi alacaksınız. Fiyat teklifi almak için firmamızla iletişim kurmanıza gerek yok, sitemiz üzerinden hızlıca halledebiliyorsunuz!

Fiyatları öğrendikten sonra beğendiğiniz tekneyi, kahvaltı yapmayı planladığınız tarih ve saatler arasında rezerve etmek için önce firmamızı arayarak uygunluk sormalı, tekne müsait durumda ise kaparo göndererek rezervasyon işlemini tamamlamalısınız. Kaparo ödemesi olarak göndermeniz gereken miktar: kahvaltı turuna ödemeniz gereken toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ödemesi gelmeden rezervasyon taleplerini onaylayamıyoruz! Ödemeyi banka hesabımıza eft/havale yoluyla transfer edebilme imkanı olduğu gibi arzu ederseniz İstinye’deki merkez ofisimize gelerek elden de verebilirsiniz.

Havanın iyice sıcak olduğu Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında yoğun talep gören yüzme turu organizasyonlarını da mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Sabah 10:00 ile akşam üzeri 18:00 arası süren yüzme turlarını Adalar ya da Poyrazköy’de organize ediyoruz. Yüzülecek olan yere gidene kadar güzel bir kahvaltı yapıp akşama kadar denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Akşam yemeği esnasında organize edeceğiniz tüm organizasyonlar için de 12 ay boyunca firmamızdan saatlik, günlük ve gecelik tekne kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Rezervasyon Yap

Teknede doğum günü

Yat istediğiniz yerden hareket eder. Yatta sevgilinizle 2 kişilik baş başa ya da arkadaşlar ve aile büyüklerinizin de olduğu güzel bir ortamda kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği yerken hareketli ve yavaş şarkılarla doyasıya eğlenirsiniz. Akşam saatlerinde yapılan parti ve kutlama organizasyonlarına boğaz köprüsüne yapılan lazer gösterisi ve volkan show dahil edilebilir.. Rezervasyon Yap
BEYKOZ ÜSKÜDAR
 • Paşabahçe
 • Çubuklu
 • Kanlıca
 • Anadolu Hisarı
 • Kandilli
 • Çengelköy
 • Beylerbeyi
 • Kuzguncuk
 • Üsküdar
YENİKÖY BEŞİKTAŞ
 • Yeniköy
 • İstinye
 • Emirgan
 • Baltalimanı
 • Rumeli Hisarı
 • Bebek
 • Arnavutköy
 • Kuruçeşme
 • Ortaköy
 • Beşiktaş

Rezervasyon / iletişim

 • Gsm : 0532 353 53 54
 • Tel : 0212 277 53 63
 • Mail : bekir@bogazturu.com
 • İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B Sarıyer - İstanbul
 • Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
Tamamlandı
Fiyatlar seçimlerinize göre güncellendi
X
Bilmeniz gerekenler.