ORGANİZASYONDoğum Günü
FİYATLARFİYAT HESAPLA

Teknede Fasıl

Teknede fasıl eğlencesini aileniz, iş arkadaşlarınız ya da yakın dostlarınızla herhangi bir özel neden olmaksızın organize edebileceğiniz gibi aklınıza gelen tüm özel gün kutlamaları, davet ve partilerin yanı sıra şirketinizin kurumsal organizasyonlarını da fasıl gecesi eşlinde planlayabilirsiniz. Hareketli ve yavaş fasıl müziklerini boğazın eşsiz manzarasını izlerken isterseniz alkollü olarak rakı balık, isterseniz alkolsüz olarak soft içeceklerden tadarken dinleyebilirsiniz. Fasıl eğlencesi için tekne kiralama süresi en az 2 saat olmalıdır. 2 saatten daha az süreli bir kiralama yapılmak istendiği zamanlarda da yine 2 saatlik kiralama ücretinin firmamıza ödenmesi gerekecektir. Zaten yemekli turlarda güzel bir gece organize edilebilmesi için en az 2 saatlik bir süreye ihtiyaç vardır. Daha kısa sürecek olan fasıl geceleri kişileri memnun etmeyecektir.

Yiyecek ve içecek ikramlarını firmamızdan talep edebileceğiniz gibi arzu ederseniz firmamızdan sadece tekne kiralama hizmeti alarak geri kalan tüm organizasyonu (yiyecek, içecek, süsleme, oryantal vb.) kendiniz yapabilirsiniz. Hatta kendi fasıl ekibinizi de beraberinizde getirmenizde bir sakınca yoktur. Dışarıdan yiyecek ve içecek malzemesi getirip teknenin mutfak ekipmanlarını (tabak, bardak, çatal, bıçak, kaşık vb.) kullanmak isterseniz firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekir. Bu garsonlar hem fasıl süresince yiyecek ve içecek servisi yapacaklar hem de tur sona erdiğinde tekneyi, mutfak ve ekipmanlarını temizleyeceklerdir. Ancak kendiniz kullan-at tarzı malzemeler getirirseniz garson hizmeti almanız gerekmez.

Fasıl gecesini eşinizle, sevgilinizle baş başa 2 kişilik romantik bir ortamda da organize edebilirsiniz. Fasıl ekibinin sıklıkla tercih edildiği özel gün organizasyonlarına örnekler vermek gerekirse evlilik yıldönümü, doğum günü, evlenme teklifi, düğün, nişan, sünnet düğünü, nikah sonrası yemek ve eğlence turlarını sayabiliriz. Bunun dışında Ramazan ayında organize edilen iftar ve sahur programları ile şirket misafirlerinizi ağırlayacağınız iş yemeği görüşmeleri, öğrencilerin sene sonu eğlenceleri ve mezuniyet organizasyonlarına da fasıl ekibi sıklıkla çağrılmaktadır. Yeni yıla girerken organize edilen yılbaşı partisi organizasyonları için de fasıl eğlencesi olmazsa olmazlardandır. Kısacası aklınıza gelen tüm yemekli ve yemeksiz organizasyona 4 kişiden oluşan fasıl ekibini dahil ederek çok daha kaliteli saatler geçirebilirsiniz.

Usta aşçılarımızın hazırladığı yemek menümüzün detaylarını menü, fasıl eğlencesi süresince boğaz sularında gezilecek olan yerlerin detaylı isimlerini güzergah, müşterilerin en çok merak ettiği sorular ve cevaplarını sss, rezervasyon yapmak için ihtiyacınız olan telefon, mail ve açık adres bilgilerini de iletişim bölümlerinde görebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm bilgiler bu sayfalarda mevcuttur, lütfen detaylı şekilde inceleyiniz.

Teknelerin fasıl gecesine başlangıç ve ve gece sona erdiğinde bitiş noktası olarak çoğunlukla bağlı oldukları yerler olan Bebek, Arnavutköy, Kuruçeşme, Haliç ve Beykoz sahillerini kullanıyoruz. Ancak bu sahillere 5-10 dakika sürecek yakın mesafedeki yerler olan İstinye, Rumeli Hisarı, Ortaköy, Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Kuleli, Beylerbeyi ve Üsküdar sahillerini de ekstra bir ücret almadan kullanabiliriz. Ancak teknelerin bağlı oldukları yerlere daha 10 dakikadan daha uzak mesafedeki yerleri alış ve bırakış noktası olarak kullanmak isteyen müşterilerden ek ücretler talep edilecektir. Marina, iskele ve benzeri ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler de bu noktalarda ödenmesi gereken ücretleri ödemekle yükümlüdürler. Firmamız, boğazda hizmet veren diğer tüm firmalar gibi boğazdaki ücretsiz alış-bırakış yerlerini kullanmaktadır.

Teknede fasıl fiyatları hakkında bilgi almak için bizi aramanıza ya da mail göndermenize gerek yok! Sitenin üst kısımdaki fiyat hesapla butonuna tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan yeni ekrandaki kutulara kişi sayısı, fasıl süresi, menü seçiminiz ve varsa ekstra hizmet tercihlerinizi seçmeniz yeterlidir. Böylelikle istediğiniz özelliklerdeki bir fasıl gecesi için filomuzda bulunan ekonomik, lüks ve mega yatlara ödemeniz gereken toplam ücreti anında ekranınızda göreceksiniz. Fiyat hesaplama sayfasındaki ana ekranda gördüğünüz fiyatlar 2 kişi, 2 saat, alkolsüz yemek menüsü ve hiçbir ekstra hizmet seçilmemiş standart yatta fasıl eğlencesi için geçerlidir. Buradaki tercihleri kendinize göre belirlemeniz yeterlidir.

Seçtiğiniz yatı istediğiniz gün ve saatler arasında saatlik, günlük ve gecelik olarak rezerve etmeniz için firmamıza kaparo ödemesi göndermeniz gerekiyor. Ödemeyi iletişim bölümündeki Finansbank hesabına gönderebilir ya da İstinye’deki merkez ofisimize gelerek elden yapabilirsiniz. Kaparo ödemesi olarak göndermeniz gereken miktar fasıl organizasyonu için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo almadığımız sürece kısa süreli geçici opsiyonlar aldığımızı ve kesin rezervasyon yapmadığımızı bilmenizi isteriz. Yat kiralama hizmetlerimiz yaz ayları ile sınırlı olmayıp kış aylarında da aynı kalitede devam eder.

Rezervasyon Yap

Teknede doğum günü

Yat istediğiniz yerden hareket eder. Yatta sevgilinizle 2 kişilik baş başa ya da arkadaşlar ve aile büyüklerinizin de olduğu güzel bir ortamda kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği yerken hareketli ve yavaş şarkılarla doyasıya eğlenirsiniz. Akşam saatlerinde yapılan parti ve kutlama organizasyonlarına boğaz köprüsüne yapılan lazer gösterisi ve volkan show dahil edilebilir.. Rezervasyon Yap
BEYKOZ ÜSKÜDAR
 • Paşabahçe
 • Çubuklu
 • Kanlıca
 • Anadolu Hisarı
 • Kandilli
 • Çengelköy
 • Beylerbeyi
 • Kuzguncuk
 • Üsküdar
YENİKÖY BEŞİKTAŞ
 • Yeniköy
 • İstinye
 • Emirgan
 • Baltalimanı
 • Rumeli Hisarı
 • Bebek
 • Arnavutköy
 • Kuruçeşme
 • Ortaköy
 • Beşiktaş

Rezervasyon / iletişim

 • Gsm : 0532 353 53 54
 • Tel : 0212 277 53 63
 • Mail : bekir@bogazturu.com
 • İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B Sarıyer - İstanbul
 • Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
Tamamlandı
Fiyatlar seçimlerinize göre güncellendi
X
Bilmeniz gerekenler.