ORGANİZASYONDoğum Günü
FİYATLARFİYAT HESAPLA

Teknede Evlenme Teklifi

Teknede evlenme teklifi ederek sevgilinize gerçek bir sürpriz yaşatmak, heyecandan kalp atışlarını hızlandırarak aklını başından almak isterseniz en doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz. İstanbul ve boğazın en lüks yatlarında dilerseniz sevgilinizle baş başa 2 kişilik dilerseniz aile büyükleriniz ve yakın arkadaşlarınızın da olduğu güzel bir ortamda kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği yerken son derece samimi ve romantik bir ortamda evlenme teklifi yapabilirsiniz. Evlilik teklifi için tekne kiralama süresi en az 2 saat olmalıdır. 2 saatten kısa sürmesi istenen evlenme teklifi organizasyonları için de 2 saatlik yat kiralama ücretleri firmamız tarafından alınacaktır. Zaten yemekli teklif turlarında yemek organizasyonu için minimum 2 saatlik bir süreye ihtiyaç duyulmaktadır.

Arzu ederseniz firmamızdan sadece tekne kiralama hizmeti alarak geri kalan her şeyi (yemek, süsleme, pasta, canlı müzik, lazer gösterisi vb.) kendiniz organize edebilirsiniz. Dışarıdan malzemeler getirilip yatın mutfak ekipmanları (tabak, bardak, kaşık, çatal, bıçak) kullanılacaksa hem servis yapması hem de organizasyon sonunda yatı, mutfağı ve ekipmanları temizlemesi için firmamızın tavsiye ettiği sayıda garson hizmeti alınması gerekecektir. Ancak kullan-at tarzı malzemeler getirip yatın mutfak malzemelerini kullanmazsanız garson alınması mecburi değildir.

Profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan kaliteli ve zengin içeriklere sahip kahvaltı, kokteyl ve yemek menüsü detayları için menü sayfasına bakabilirsiniz. Sürpriz evlenme teklifi organizasyonu süresince boğazda gezilecek olan yerlerin detaylı listesi için güzergah, rezervasyon yaptırmak için ihtiyacınız olan telefon, açık adres ve mail bilgileri için iletişim, kişilerin en çok merak ettiği sorular ve cevapları için de sss butonlarına tıklayabilirsiniz.

Yatların organizasyon günü hareket edeceği ve turu sonlandıracağı noktalar olarak genelde bağlı olukları yerleri yani Bebek, Kuruçeşme, Arnavutköy, Beykoz ve Haliç sahilleri ile buralara 5-10 dakikalık yakın mesafelerde olan İstinye, Rumeli Hisarı, Ortaköy, Beşiktaş, Kabataş, Eminönü, Kuleli, Beylerbeyi ve Üsküdar sahillerini kullanıyoruz. Yatların bağlı oldukları yerlere daha uzak yerleri başlangıç ve bitiş yeri olarak kullanmak isteyen kişiler ekstra ücret ödeyeceklerdir. Marina, iskele ve benzeri ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen kişiler bu noktalardaki ücretleri de ödemekle yükümlüdürler. Firma olarak sadece boğazdaki ücretsiz yerleri alış ve bırakış noktası olarak kullanıyoruz.

Teknelerin tamamında ses sistemi vardır ve ücretsiz olarak kullanılır. Evlenme teklifi süresince dinlemek istediğiniz özel aşk şarkıları varsa bunları cd, usb ya da cep telefonu ile yanınızda getirebilirsiniz. Cep telefonlarını da teknenin ses sistemine bağlayarak müzik dinletisi yapabiliyoruz. Canlı müzik olarak fasıl ekibi, gitarist ya da kemancı talebi olursa ekstra ücretler ödenmesi gerekecektir. Ancak bu ek hizmetlerin de firmamızdan alınma mecburiyeti bulunmuyor. İsteyen kişiler bu hizmetleri dışarıdan kendileri de temin edebilirler.

Sürprizde zirveye çıkmak için evlenme teklifinizi sevgilinizin doğum günü ile birleştirirseniz iki özel mutluluğu anda anda yaşayarak bir ömür aynı heyecanla anlatacağı muhteşem bir anı olarak kalacaktır. Ayrıca bu özel geceye lazer gösterisi de dahil ederek evlenme teklifi anında sevgilinize söylemek istediğiniz romantik aşk sözlerini kuvvetli lazer ışıklarıyla boğaz köprüsüne yazdırmak suretiyle aşkınıza büyün İstanbul’u şahit tutabilirsiniz. Sevgilinizden duymak istediğiniz “Evet” cevabını çığlıklar şeklinde tekrar tekrar duymak istiyorsanız lazer gösterisi bu gecenin olmazsa olmazıdır!

Sitemiz üzerinden evlenme teklifiniz için sürpriz paketinizi kendiniz hazırlayarak hızlı bir şekilde fiyat teklifi almak isterseniz sayfanın en üstündeki fiyat hesapla butonuna basarak karşınıza çıkan kutulara kişi sayısı, evlenme teklifi süresi, menü ve ekstra hizmet tercihlerinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Ana ekranda gördüğünüz fiyatlar 2 kişi, 2 saat, alkolsüz yemek menüsü ve ekstra hizmet seçilmemiş standart yatta evlenme teklifi organizasyonu içindir. Bu tercihleri kendi turunuza göre belirlediğiniz an kiraya verdiğimiz ekonomik, lüks ve mega yatlar için ödemeniz gereken toplam ücretler ekranda olacaktır.

Ayrıca sitemiz üzerinden ekibimiz tarafından amatör olarak çekilen teknede evlenme teklifi videoları ve fotoğraflarına da bakabilirsiniz. Doğum günleri dışında eşinizle baş başa kutlamak istediğiniz evlilik yıldönümü yemekleri, evlilik yolunda atılan ilk ciddi adım olan nişan merasimleri ve nikahta imzalar atıldıktan sonra yemekli ya da yemeksiz düğün eğlenceleri ile rakı balık eşliğinde keyifli saatler geçirebileceğiniz fasıl geceleri için de şirketimizden 12 ay süresince saatlik, günlük ve gecelik olacak şekilde özel tekne ve yat kiralama hizmetleri alabilirsiniz. Kaparo ödemesi göndererek önceden rezervasyon yaptırmak koşuluyla istediğiniz tarih ve saatler arasında kiralama yapabilirsiniz. Kaparo miktarı: evlenme teklifi organizasyonuna ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Kaparo ödemesini almadan kısa süreli geçici opsiyonlar dışında kesin rezervasyon yapmadığımızı bilmenizi isteriz. Ödemeyi banka hesabımıza eft/havale yoluyla gönderebileceğiniz gibi İstinye’deki merkez ofisimize gelerek elden de verebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme imkanı yoktur!

Rezervasyon Yap

Teknede doğum günü

Yat istediğiniz yerden hareket eder. Yatta sevgilinizle 2 kişilik baş başa ya da arkadaşlar ve aile büyüklerinizin de olduğu güzel bir ortamda kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği yerken hareketli ve yavaş şarkılarla doyasıya eğlenirsiniz. Akşam saatlerinde yapılan parti ve kutlama organizasyonlarına boğaz köprüsüne yapılan lazer gösterisi ve volkan show dahil edilebilir.. Rezervasyon Yap
BEYKOZ ÜSKÜDAR
 • Paşabahçe
 • Çubuklu
 • Kanlıca
 • Anadolu Hisarı
 • Kandilli
 • Çengelköy
 • Beylerbeyi
 • Kuzguncuk
 • Üsküdar
YENİKÖY BEŞİKTAŞ
 • Yeniköy
 • İstinye
 • Emirgan
 • Baltalimanı
 • Rumeli Hisarı
 • Bebek
 • Arnavutköy
 • Kuruçeşme
 • Ortaköy
 • Beşiktaş

Rezervasyon / iletişim

 • Gsm : 0532 353 53 54
 • Tel : 0212 277 53 63
 • Mail : bekir@bogazturu.com
 • İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B Sarıyer - İstanbul
 • Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
Tamamlandı
Fiyatlar seçimlerinize göre güncellendi
X
Bilmeniz gerekenler.