ORGANİZASYONDoğum Günü
FİYATLARFİYAT HESAPLA

Teknede Akşam Yemeği

Teknede akşam yemeği yerken aklınıza gelen tüm bireysel ve kurumsal davetlerinizi verebilirsiniz. Özel gün kutlamaları ve davetlerin yanı sıra partiler, iş yemeği görüşmeleri, şirket toplantıları ve benzeri tüm yemekli organizasyonlar için şirketimizden gündüz ve gece saatlerinde 12 ay süresince kesintisiz olarak tekne kiralama hizmeti alabilirsiniz. Hizmetlerimiz sadece yaz ayları ile sınırlı değildir, kış aylarında da aynı kalitede devam etmektedir. Akşam yemeği organizasyonlarının tamamı gruplara özeldir, karışık katılımlı turlarımız yoktur. Akşam yemeği için tekne kiralama süresi minimum 2 saat olmalıdır. 2 saatten daha kısa sürecek kiralamalar için de 2 saatlik kiralama ücretinin ödenmesi gerekir. Zaten yemekli turlar 2 saatte ancak organize edilebilmektedir.

Akşam yemeği organizasyonlarını firmamızdan menü hizmeti alarak yapabileceğiniz gibi sadece yat kiralaması yaparak yiyecek ve içecekleri kendiniz de getirebilirsiniz. Kendiniz yiyecek ve içecek getirip teknenin mutfak malzemelerini kullanmak isterseniz sizlere önerdiğimiz sayıda garson hizmeti alınması mecburidir. Garsonlar hem yemek esnasında servis yapacak hem de yemek sona erdiğinde yatı, mutfağı ve malzemeleri temizleyecekler. Ancak yiyecek ve içecek malzemeleriyle birlikte tabak, bardak, çatal, kaşık ve bıçak gibi ekipmanları da yanınızda getirirseniz garson alma mecburiyeti olmayacaktır.

Akşam yemekleri için usta aşçılarımız tarafından hazırlanıp tecrübeli garsonlarımız tarafından servis edilen yemek menüsünün detaylarını menü, yemek süresince boğazda tekneyle gezeceğimiz yerlerin isimlerini güzergah, kişiler tarafından firmamıza en çok yönlendirilen sorular ve en net cevaplarını sss, rezervasyon yaptırmak için ihtiyacınız olan telefon, mail ve açık adres bilgilerini de iletişim bölümünde görebilirsiniz.

Akşam yemeklerinde teknelerin hareket ve bitiş noktası olarak genelde bağlı oldukları yerler olan Kuruçeşme, Arnavutköy, Bebek, Haliç ve Beykoz sahilleri kullanılır. Ancak bu sahillere 5-10 dakikalık yakın mesafede olan Eminönü, Beşiktaş, Ortaköy, İstinye, Rumeli Hisarı, Kuleli, Beyerbeyi ve benzeri sahiller de fiyat farklı alınmadan kullanılabilir. Teknelerin bağlı olduğu bölgelere daha uzak mesafede olan yerlerin alış ve bırakış noktası olarak kullanılması talep edilirse ek ücretler ödenmesi gerekecektir. Yine aynı şekilde iskele, marina ve benzeri ücretli yerlerin kullanılmasını isteyen müşterileri bu noktalarda ödenmesi gereken ücreti ödemekle yükümlüdürler. Firma olarak boğaz güzergahındaki sadece ücretsiz olan yerleri kullandığımızı bilmenizi isteriz.

Teknelerin tamamı kaliteli ses sistemi ile donatılmıştır ve tüm organizasyonlar için ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Akşam yemeğinde fonda çalmasını istediğiniz özel şarkılar varsa bunları cd, usb ya da cep telefonunuzla yanınızda getirebilirsiniz. Canlı müzik olarak fasıl ekibi, gitarist ya da kemancı talebi olursa ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Ek ücrete tabi olan diğer hizmetlere örnek vermek gerekirse oryantal show, lazer gösterisi, süsleme ve çiçek hizmetlerini sayabiliriz. Ancak bu hizmetlerin şirketimizden temin edilme zorunluluğu da yoktur, arzu eden kişiler kendileri de organize edebilirler.

Teknede akşam yemeği esnasında en sık organize ettiğimiz turların başında doğum günü partileri, evlenme teklifi organizasyonları, evlilik yıldönümü kutlamaları, düğün eğlenceleri, nişan törenleri, sünnet düğünü davetleri, yılbaşı partisi eğlencesi, fasıl geceleri, iş yemeği görüşmeleri, iftar ve sahur programları, mezuniyet baloları, nikah sonrası yemek ve eğlence organizasyonları gelmektedir. 2 kişilik baş başa yenecek romantik akşam yemeği organizasyonları ve kalabalık katılımlı özel turlar için profesyonel ekibimizle ekonomik açıdan en uygun fiyatlara sizleri ağırlıyoruz.

Teknede akşam yemeği fiyatları hakkında anında bilgi sahibi olmak için sayfanın en üst kısmındaki fiyat hesapla butonuna bastıktan sonra karşınıza çıkan tabloya kişi sayısı, akşam yemeği süresi, menü ve varsa ekstra hizmet seçeneklerini işaretlemeniz yeterlidir. Böylece saatlik, günlük ve gecelik olarak kiraladığımız ekonomik, lüks ve mega yatlar için ödemeniz gereken tüm ücretleri bilgisayar ekranında göreceksiniz. Sayfaya girişte gördüğünüz ücretler 2 kişi, 2 saat, alkolsüz yemek menüsü ve ekstra hizmet talep edilmemiş standart yatta akşam yemeği organizasyonu içindir. Yani fiyat teklifi almak için bizimle iletişim kurmanız gerekmiyor. Sadece rezervasyon aşamasında ekibimizle iletişim kurmanız yeterlidir.

Sadece akşam yemeği için değil, kahvaltı turlarının yanı sıra Adalar ve boğazda Poyrazköy kıyılarına gittiğimiz günübirlik yüzme turu organizasyonu için de şirketimizden özel yat kiralama hizmeti alabilirsiniz. Unutmayın; aklınıza gelen yemekli ve yemeksiz tüm organizasyonlarda hizmetinizdeyiz.. Rezervasyon yaptırabilmeniz için ön koşul: akşam yemeği organizasyonuna ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısını firmamıza kaparo ödemesi olarak göndermenizdir. Kaparo almadığımız sürece kısa süreli geçici opsiyonlar alıyor ve kesin rezervasyonlar yapmıyoruz. Ödemeyi ofisimize ya da tekneye gelerek bir yandan kahvenizi yudumlarken elden yapabileceğiniz gibi banka hesabımıza eft/havale yoluyla da yatırabilirsiniz.

Rezervasyon Yap

Teknede doğum günü

Yat istediğiniz yerden hareket eder. Yatta sevgilinizle 2 kişilik baş başa ya da arkadaşlar ve aile büyüklerinizin de olduğu güzel bir ortamda kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği yerken hareketli ve yavaş şarkılarla doyasıya eğlenirsiniz. Akşam saatlerinde yapılan parti ve kutlama organizasyonlarına boğaz köprüsüne yapılan lazer gösterisi ve volkan show dahil edilebilir.. Rezervasyon Yap
BEYKOZ ÜSKÜDAR
 • Paşabahçe
 • Çubuklu
 • Kanlıca
 • Anadolu Hisarı
 • Kandilli
 • Çengelköy
 • Beylerbeyi
 • Kuzguncuk
 • Üsküdar
YENİKÖY BEŞİKTAŞ
 • Yeniköy
 • İstinye
 • Emirgan
 • Baltalimanı
 • Rumeli Hisarı
 • Bebek
 • Arnavutköy
 • Kuruçeşme
 • Ortaköy
 • Beşiktaş

Rezervasyon / iletişim

 • Gsm : 0532 353 53 54
 • Tel : 0212 277 53 63
 • Mail : bekir@bogazturu.com
 • İstinye Mah. Mehter Sk. 12 B Sarıyer - İstanbul
 • Hesap no: Finansbank – Bekir Aslan Iban: TR34 0011 1000 0000 0048 2102 54
Tamamlandı
Fiyatlar seçimlerinize göre güncellendi
X
Bilmeniz gerekenler.